محل تبلیغات شما

با حضور ۱۲۰ کتابدار؛

دوره «مشاوره کتابدار» در استان خوزستان آغاز به کار کرد

 

دوره آموزشی مشاوره کتابدار در اهواز

 

دومین دوره از مرحله دوم دوره‌های آموزشی «مشاوره کتابدار» با حضور ۱۲۰ نفر از کتابداران استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویر احمد در اهواز آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، دومین دوره از مرحله دوم دوره‌های آموزشی «مشاوره کتابدار» با حضور سیدباقر میرعبداللهی، مدیرکل تامین منابع نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛ منصور کوهی رستمی، مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان و 120 نفر از کتابداران استان‌های خوزستان، چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویر احمد در اهواز آغاز به کار کرد.

در آیین افتتاحیه این دوره، سیدباقر میرعبداللهی، مدیرکل تامین منابع نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: برگزاری دوره های آموزشی مشاوره کتابدار با هدف ارتقای دانش کتابداران و در راستای افزایش نقش آنان در فرآیند انتخاب منابع است که در کنار این مساله، توانایی کتابداران در ترویج کتابخوانی افزایش می یابد و باعث تعامل گسترده کتابداران با اعضای کتابخانه های عمومی خواهد شد.

وی ادامه داد: در طول این دوره چهار سرفصل‌ شامل «ادبیات گمانه‌زن کودک و نوجوان» ، «اسباب بازی»، «تجربه‌های خواندن» و «مهارت های ارتباطی و مخاطب‌شناسی» به کتابداران آموزش داده می شود که برای هر سرفصل از اساتید متخصص استفاده شده است.

گفتنی است، این دوره از روز دوشنبه ششم لغایت پنج شنبه نهم اسفند ماه در استان خوزستان در مرکز آموزشی علوم و فنون شرکت مناطق نفت خیز جنوب برگزار می شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
گروه پولساز charpa camilojlfcyapj98 homepage گروه مهندسی پروتانک gagehopoj76 Rumah بیا تو رمان 98music07 وبسایت رسمی میلاد علیزاده پروژه دانش