محل تبلیغات شما

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت دبیرکل نهاد از کارکنان و کتابداران سراسر کشور برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

پرچم ایران

 

دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با صدور پیامی از کارکنان و کتابداران سراسر کشور دعوت کرد تا در کنار آحاد مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده و با مشت‎ های گره‎ کرده و دل‎ های استوار، فریاد «مرگ بر امریکا» را به گوش‎ های عاصی دشمنان بدخواه و منافقان خوش‎ خیال ایران عزیز اسلامی ‎مان برسانند.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد با صدور پیامی از کارکنان و کتابداران سراسر کشور دعوت کرد تا در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند. متن پیام به این شرح است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

فَاستَقِم کَما أُمِرتَ وَ مَن تابَ مَعَکَ وَلا تَطغَوا، إِنَّهُ بِما تَعمَلونَ بَصیرٌ (هود/۱۱۲)

 

ملت ایران که «هیچ تجربه پیشینی و راه طی‌ شده‌ ای»[۱] در برابرش وجود نداشت و با دستانی خالی اما دل ‎هایی مومن به نیروی لایزال الهی و با هدایت‎ های پیامبرگونه رهبر کبیر انقلاب، امام خمینی(ره)، پیشگام حرکتی در جهان شد که افتخار آن برای همیشه بر تارک تاریخ ایران اسلامی خواهد درخشید.

تاریخ ۴۰ ساله انقلاب اسلامی همواره عرصه فراز و فرودهایی بوده است امّا همواره استقامت، پایداری و عزت و شرافت ملت ایران مایه سرشکستگی دشمنان قسم خوردۀ این انقلاب و این نظام شده است.

آری؛ ۲۲ بهمن روز احیای عزت انسانی و بازیابی هویت اسلامی مردمی است که با رهایی از بند استعمار رژیم فاسد طاغوت، استقلال و آزادی خود را زیر پرچم «جمهوری اسلامی» بازیافتند.

اما امروز گام دوم انقلاب اسلامی، با دورانِ تحولِ تاریخیِ برآمده از شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و فرو ریختن هیمنۀ امریکای جنایتکار با «سیلی» اصابت موشک ‎های مقتدر ایران به پایگاه عین الاسد، آغاز شده است. دورانی که شهادت «شهید عزیز ما»، «قیامتی به پا کرد»[۲] و «خون‌آورد»[۳] این شهادت ِ «انقلابیِ تاریخ‌ساز» خیزش مردمیِ «خروج امریکا» از منطقه شد.

۲۲ بهمن امسال و تقارن آن با اربعین شهادت سید شهیدان محور مقاومت، نمایش شکوهی دیگر از حضور مردمی خواهد بود که با وحدت و یکپارچگی ثابت خواهند کرد که به فرموده رهبر حکیم‎ مان «انقلاب زنده است»[۴] و تا ظهور حضرت حجت، عجل ‎الله تعالی فرج الشریف، ادامه خواهد داشت. 

بدین جهت از تمامی کتابداران و کارکنان نهاد کتابخانه‎ های عمومی کشور دعوت می ‎کنم در این قدرت‎ نمایی عظیم ملت قهرمان و آزاده ایران حضور به هم رسانده و با مشت‎ های گره‎ کرده و دل‎ های استوار، فریاد «مرگ بر امریکا» را به گوش‎ های عاصی دشمنان بدخواه و منافقان خوش‎ خیال ایران عزیز اسلامی ‎مان برسانند. ان شاء الله

و من الله التوفیق
دبیرکل
علیرضا مختارپور


[۱] . بیانیه گام دوم انقلاب

[۲] . بیانات در دیدار مردم قم؛ ۱۸ دی ۱۳۹۸

[۳] . این کلیدواژه ذیل تشریح بحث «استقلال و آزادی» در بیانیه «گام دوم انقلاب» به کار برده‌ شده است.

[۴] . بیانات در دیدار مردم قم؛ ۱۸ دی ۱۳۹۸


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
تخفیف ویژه خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت ترکیه دانلود برای شما انجمن هنر آموزان و هنرجویان هنرستان کتابچی بیا برا خرید شرکت حمل و نقل بین المللی ستاره آبی دریا ارزان سرا 09196638253 فلزیاب برتر | خرید و فروش برترین گنجیاب های جهان زعفران مسیحا تخفیفان